Hakkımızda

ATİ BİLİŞİM 2005 yılından 2007 yılına kadar Türkiye’de faaliyet göstermiştir. 2007 yılında ise Hong Kong da ATI INTERNATIONAL CO LDT. ŞTİ ‘ ni kurmuştur. Bu tarihten itibaren firmamız satmış olduğu ürünlerin ithalatını da kendi yapmaya başlamıştır. İthalata başladıktan sonra yurt içi pazarda hızla yerini almaya başlamış, verdiği hizmet ve ürün kalitesi ile büyümeye devam etmiştir. Bu büyümesini yurt içinde her sene katıldığı CEBİT ve OFİS KIRTASİYE fuarları ile de desteklemiş ve iç piyasada söz sahibi olmaya başlamıştır.
ATİ BİLİŞİM 2008 yılında kendi markası olarak QSTAR ‘ ı oluşturmuş , bu markanın büyüme ve gelişmesi için 2010 yılından itibaren yurt dışı fuarlarına da katılmaya başlamıştır. Böylece hem Şirketin büyümesi desteklenmiş , hem de QSTAR markasının yurt dışına tanıtımı ve satışı sağlanmıştır.
ATİ BİLİŞİM 2010 yılından itibaren, aynı zamanda Çin’deki firması üzerinden ve ayrıca TÜRKİYE ‘ den ihracata başlamıştır .
ATİ BİLİŞİM 2013 yılı başlaması ile programlı, dengeli bir şekilde büyümeye devam etmekle birlikte , Avrupa ve Türkiye’nin bir kaç büyük Şehrinde Şubesini açmayı planlayarak bu hedefin ilk halkasını Başkent ANKARA’ da gerçekleştirmiştir.
ATİ BİLİŞİM 2013 yılında hedefini yakalamış ve yaklaşık 10 Ülkeye QSTAR markası ile ürün ihracatını yapmış , QSTAR markasının büyümesi ve yurt dışında ki ülkelerde de tanınmasını , QSTAR marka ürünlerinin kullanılmasını sağlamıştır.

ATİ BİLİŞİM’ in Faaliyet Alanları
Ati bilişim , kurulduğu yıldan itibaren her marka ve model Laser Printer (laser yazıcı) tonerlerinin satısını , teknik servis hizmetini vermekle birlikte, Lazer Tonerle ilgili olan tüm sarf malzemelerinde ithalatını yaparak iç piyasada tüketicilerin hizmetine sunmaktadır.
Firmamızın Prensipleri
ATİ BİLİŞİM ithalatını yaptığı ürünlerde kaliteyi ilk planda tutmaktadır,
Müşteri memnuniyetinin ise öncelikle kalite, fiyat ve hizmetle ile sağlanabileceği (Müşteri memnuniyeti = kalite + hizmet + fiyat) ilkesini on planda tutmaktadır.

Amacımız
Amacımız orijinal ürünlere harcanan paraların karsısında bir Türk markasını oluşturabilmek ; bu markayı Ülkemiz de ve Yurt dışında güçlendirmek ,kaliteli ve % 100 daha düşük maliyetlerle tüketiciye QSTAR ürününü kullandırmayı sağlayarak , kalite , hizmet ile birlikte , kullanan her kurum ve kuruluşa fiyat açısından da katkıda bulunmak , Ülkemizden dışarıya çıkan yüklü miktarda ki ödemelerin azalmasında da Ülke Ekonomisine ciddi bir katkı sağlayabilmektir.

Saygılarımızla,
ATI BILISIM & QSTAR COMPATIBLE TONER